Ana Sayfa Digital Signage Nasıl Çalışır

Digital Signage Nasıl Çalışır

Öncelikle bizim sistemimizin en büyük ayrıcalığı bu sistemi kullanabilmek için şubelerinizde herhangi bir BİLGİSAYARA ihtiyacınız yoktur.

Digital Signage sistemi şubelere kurulacak internete bağlı olan görüntü ve resim oynatıcı bir cihaz bu cihazın çıkışına bağlı olacak bir LCD televizyon ve yayınlanmasını istediğiniz resim ve görüntü dosyalarını barındıracak bir web alanından oluşur.

Şubelerinizdeki cihazlar sizin istediğiniz zaman aralıklarında veya cihazı kapatıp açtığınızda web alanındaki dosyaları kontrol eder. Eğer web alanına atılan yeni bir dosya varsa, bu dosyaları, ya eski biligileri silerek veya eski bilgileri silmeden yeni gelen dosyaları üzerine ekleyip otomatik olarak üzerinde takılı bulunan usb belleğe kayıt eder  ve otomatik olarak çıkışına bağlı bulunan HD veya standart televizyonlarda oynatmaya başlar.

Digital Signage sisteminde şubelerde kullanılan cihazlar internete bağlı bulundukları için, dünya üzerinde farklı ülkelerde bulunan şubelerinizde oynatmak istediğiniz video ve resim dosyalarınızı tek bir merkezden kontrol edebilirsiniz ve ayrıca şubelerinizi gruplandırarak farklı gruplarda farklı resim ve video dosyalarını oynatabilirsiniz.

 

 


Body
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image
Slideshow
Background Color
Background Image
Footer
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image